#НЕНЦ
Національний еколого-натуралістичний центр учнівський молоді
НЕНЦ МОН України — позашкільна установа, що проводить навчально-виховну та методичну роботу в області біологічної, валеологічної, екологічної, аграрної освіти учнівський молоді.
Центр знаходиться в історичнй будівлі з аранжереєю, лабораторіями, музеями та власним зоопарком.
— а що думають діти?
В першу чергу ми провели аналіз, та дізнались у них, що таке НЕНЦ. Скажемо чесно, відповіді нас вразили. Діти охоче займаються волонтерством, беруть участь у кокурсах, ставлять досліди і ще купа всього цікавого!

Проте, коли ми почали запитувати різних школярів, більшість з них навіть не знають, що є подібні можливсті. Польові дослідження нам дали відповідь:

Треба познайомитись!

— нова комунікація
Отже перше, з чого ми почали — це сформували нову комунікаціонну стратегію. На основі зібраних данних, ми прописали платформу бренду, визначили, як будемо спілкуватись з юними натуралістами та школярами і головне, як це будемо робити.

Наступний крок — ми стали зватися простіше. Замісць складної назви, тепер ми маємо те, що буде легко запам'ятовуватися. Ми навіть заочно нашого головного персонажа сонечка вже кличемо ненц.
Час оновитися віуально. Зі старого логотипу ми залишили сонечко, і тепер має свою, важливу роль.
— як об'єднати дітей 7—17 років
А подружити дітей таких різних вікових категорій — це той ще квест. Тому ми вирішили зробити логотип таким, що кожен міг намалювати його по-своєму. Так ненц може бути різним та спілкуватись зі всіма на їх мові.
Тепер ми чекаємо, коли якись хлопець графіті художник намалює свою версію ;)
— учасники проекту
#НЕНЦ
Директор НЕНЦ — Волоимир Вербицький
Заступник Директора — Анна
Креативний Директор НЕНЦ — Радченко Валерія

gárne
Art Director — Алекс Тарасюк
Production — Денис Михалевич
Made on
Tilda