incenter⦿במרכז
Rebranding
in center — проект, метá якого вирішення проблем комунікації між пацієнтом та лікарем. Організація займається навчальними програмами, лекціями та планує створювати свої конференції на данну тему.
— власна історія
Один із організаторів — Рої Штернін розказав нам свою історію та чому така організація необхідна для сучасної медицини Ізраїлю. Саме через відсутність комунікації та халатності лікарів, Рої довелося пролежати в ліжку майже 10 років. Проте зараз він не лише на ногах, але й створює стартапи, що роблять життя лікарів легше, а комунікацію з пацієнтами якісніше.
— в саме серце
Саме так ми можемо описати головний інсайт.

У лікарів, що мають багато досвіду, схильність менше переживати за пацієна. Якщо бути чесним — це нормально, коли в лікаря може бути більше 20-30 пацієнтів за день. in center закликає відновлювати свіжість погляду та вишукувати недосказані пацієнтами речі, що турбують. А вони можуть стати критичними, щоб врятувати їм життя!
— навчання не через "ти поганий"
Побудження до хороших емоцій та професійний розвиток через додаткові навички. Такий підхід дозволяє налаштувати кращу комунікацію з лікарями, без тикання пальцем в їх сторону. Важливо закликати професійних лікарів робити світ краще, а не вказувати: "Ти тут поганий!"
— учасники проекту
in center
Roi Shternin — Head of organization
Vered Be'eri – Manager
gárne
Alex Tarasiuk — Art Director
Made on
Tilda